کاویان شیخ الاسلامی 5

کاویان شیخ الاسلامی نسب

مدیر و موسس آکادمی کاویان

 

فعالیت خودرا از سال 92 با برنامه نویسی اندروید آغاز کرد و تا سال 95 به آن مشغول بود،طی این سال ها با انجام پروژه های متعدد توانست در این حوزه قوی عمل کند و اپلیکیشن اینستاگرام ایکس از درخشان ترین پروژه های او بود که در سال 96 متوقف شد.

از سال 95 در حوزه طراحی وبسایت وارد شد و شروع به فعالیت کرد که توانست بسیار موفق عمل کند و تا به امروز در این حوزه فعالیت دارد سال 97 به صورت تخصصی وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شد و هم زمان شد با تاسیس آکادمی کاویان و در این حوزه موفق به همکاری با شرکت های بزرگ و کسب مدارک بین المللی شد،در آکادمی کاویان تا به امروز همراه بیش از 2500 دانشجو بوده   و در حوزه های طراحی وبسایت،اینستاگرام مارکتینگ و تولید محتوا مشغول به آموزش میباشد.

 

کسب مهارت دیجیتال

 

آکادمی کاویان از سال 97 با هدف آموزش مهارت های دیجیتال توسط کاویان شیخ الاسلامی نسب تاسیس شد و در زمینه های دیجیتال مانند طراحی وبسایت،دیجیتال مارکتینگ،اینستاگرام مارکتینگ،تولید محتوا و… مشغول به ارایه خدمات و آموزش شده است . و تا به امروز بیش از 2500 دانشجو داشته و موفق به کسب درصد بالای رضایتمندی دانشجویان خود شده است. از مواردی که باعث متمایز شدن آکادمی کاویان شده است میتوان به ارایه پشتیبانی قوی و حرفه ای برای دوره های آموزشی خود اشاره کرد.

دوره های آکادمی کاویان را در زیر میتوانید مشاهده کنید